PFR - informacja

Amelia Zdrój ***
Medical&Spa

Amelia Zdrój Medical & Spa*** to trzygwiazdkowy ośrodek usytuowany
w malowniczym, spokojnym oraz klimatycznym regionie. Ośrodek położony jest niedaleko Bieszczad, w Beskidzie Niskim wokół przepięknych lasów w uzdrowisku Iwonicz Zdrój – województwo podkarpackie.

Amelia Zdrój Medical & Spa*** jest miejscem, w którym Nasi Goście czują się bezpiecznie, komfortowo oraz panuje domowa i przyjazna atmosfera. Oferujemy noclegi w pokojach 1,2,3 – osobowych oraz apartamenty dla 2,3 lub 4 osób.

Amelia Zdrój - zawsze udany wypoczynek
Profesjonalne zabiegi i masaże idealnie dopasowane dla Twoich potrzeb!
Twoja Strefa Relaksu
Uzdrowisko Iwonicz Zdrój
Amfiteatr w Iwoniczu

Tradycyjna, polska kuchnia dla naszych gości

Amelia Zdrój Medical&SPA*** słynie z pysznej domowej kuchni polskiej. Nasza wykwalifikowana załoga zapewnia najlepszej jakości produkty, z których przygotowywane są wyśmienite posiłki. Nasza kuchnia gotuje świadomie, zdrowo,a przede wszystkim z pasją!

W naszych pakietach oferujemy 2 lub 3-posiłki dziennie starannie komponowane dla potrzeb Gości. Inspirujemy i zachęcamy do zdrowego stylu odżywiania. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej, makrobiotycznej oraz lekkostrawnej.

Masaże i Zabiegi Oaza Zdrowia i Relaksu

Marzysz o chwili pełnej relaksu, odprężenia i regeneracji? Odpoczynek, który poprawi Twoje samopoczucie i przyniesie ulgę Twojemu ciału i umysłu? Nasza oferta obejmuje profesjonalne zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne, wyszczuplające oraz masaże, które przywrócą harmonię Twojemu ciału i duszy.

Centrum SPA Relaks i pielęgnacja

Zapraszamy Cię do odkrycia naszej wyjątkowej strefy spa, gdzie czekają na Ciebie niezapomniane doznania relaksacyjne. Amelia Zdrój Medical&Spa to miejsce, gdzie Twoje zmysły zostaną otoczone komfortem i pięknem. Czeka na Ciebie min. Sauna Ziołowo - Parowa czy Grota Solna.