PFR - informacja

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe Iwonicz Zdrój

Oferta Komunie, Chrzciny, Urodziny


Każdy z nas ma w swoim życiu ten wyjątkowy dzień. Może to być dzień wesela, Komunii Świętej, chrzciny, dzień urodzin czy inna, jakże bezcenna chwila w życiu.


Szanowni Państwo zachęcamy Was do zorganizowania przyjęcia okolicznościowego w naszym Ośrodku. Z ogromną przyjemnością oddajemy w Państwa ręce nasze doświadczenie w obsłudze imprez .

Oferyjemy:

  • 2  sale - mieszczące  od 40 do 80 osób,
  • komfortowe pokoje - pensjonat posiada 80 miejsc noclegowych,
  • wyszukana gastronomia.

Dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę idealnie dostosowaną do życzeń, potrzeb oraz budżetu. Iwonickie pejzaże będą stanowić doskonałe tło pod wszelkie upamiętniające ten dzień fotografie. A charakterystyczny mikroklimat tego zakątku Polski sprzyja chwilom relaksu podczas niezapomnianych rodzinno-towarzyskich spacerów. Każdą przygotowaną w naszym Ośroku imprezę okolicznościową na życzenie Państwa możemy wzbogacić o atrakcje na świeżym powietrzu jak np. zimowe kuligi z pochodniami, grillowanie lub ognisko w altanie obok pensjonatu  przy dźwiękach muzyki.

Pamiętaj, jeśli chcesz żeby Twoja impreza była naprawdę udana koniecznie musisz zorganizować ja u Nas!

Cena zestawu już od 120zł / osoba dorosła

 

 

Polecane oferty Sprawdź aktualne oferty

zdjęcie do artykułu Oferta dla seniorów

Komfortowe noclegi,śniadanie - bufet szwedzki, obiady lub obiadokolacje z deser oraz kawą i herbatą, kolacje w formie bufetu szwedzkiego, zabiegi haloterapii w Jaskini Solnej - tylko część oferty jaką mamy dla naszych seniorów.

od
789
/ osoba
PLN
/ 7 dni
zdjęcie do artykułu Dieta Dr Dąbrowskiej

Doświadczona i wykwalifikowana kadra zapewni Państwu doradę i pomoc w każdej sytuacji. Rodzinna, domowa atmosfera panująca w Amelii Zdrój sprawi, że Państwa pobyt będzie udany i wyjadą Państwo z uśmiechem na twarzy oraz chęcią powrotu.

od
1 499
za 7 dni
+ BON
zdjęcie do artykułu Letni Wypoczynek

Niezapomniany letni wypoczynek u podnóży Bieszczad, przepyszna tradycyjna kuchania, liczne atrakcje oraz zabiegi lecznicze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Liczba miejsc jest ograniczona.

od
1019
osoba /
zł /
7 dni
zdjęcie do artykułu Turnus leczniczy

Noclegi w wygodnych pokojach,trzy posiłki dziennie - tradycyjna kuchnia polska, zabiegi fizjoterapeutyczne, masaż klasyczny, 

cena od
1 599
osoba /
zł /
7 dni
zdjęcie do artykułu Jesienny Wypoczynek - OFERTA FIRST MINUTE!

Jesienny Wypoczynek u podnóży Bieszczad. Cudowny klimat, piękne widoki, niezapomniana atmosfera. To tylko kilka z wielu zalet naszego pakietu Jesienny wypoczynek. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

od
872
osoba /
zł /
7 dni
FIRST MINUTE
zdjęcie do artykułu Święta Bożego Narodzenia

Zapraszamy do spędzenia magicznych Świąt Bożego Narodzenia Amelia Zdrój Medical&Spa***! Cieszcie się rodzinną atmosferą i wykwintną, tradycyjną kuchnią, pełną bożonarodzeniowych specjałów. Spędźcie niezapomniane chwile w miejscu, gdzie ciepło i gościnność są na pierwszym miejscu.

od
1 316
osoba /
zł /
5 dni
zdjęcie do artykułu Sylwester 2024/2025

Zapraszamy do powitania Nowego Roku w Amelia Zdrój Medical&Spa***! Oferujemy niezapomniany bal sylwestrowy z wykwintnym menu oraz noclegi z wyżywieniem w wygodnych pokojach. Cieszcie się wyjątkową atmosferą, doskonałą muzyką i wspaniałą zabawą do białego rana. Spędźcie Sylwestra w miejscu, gdzie każda chwila jest pełna radości i wyjątkowych wspomnień.

od
1 089
osoba /
zł /
4 dni